Kötü Havalara Maltepe Eksiz Oluk ve Çatı Kaplama

Kötü Havalara Maltepe Eksiz Oluk ve Çatı Kaplama

Yağmur sularının kontrolü amacıyla oluşturulan çatı oluk sistemlerinde; çinko, galvaniz sac, bakır gibi malzemeler kullanılarak kalite yakalanmaya çalışılıyor. Yurt dışında uzun yıllardır kullanılan ve son yıllarda da ülkemizde kullanılmaya başlayan diğer bir oluk sistemi oluşturma olan eksiz oluk seçeneği giderek çatılarda kendini göstermektedir. Yapısı nedeni ile uzun ömürlü olarak kullanma olanağı verecek Maltepe eksiz oluk çalışmasın;ı bu konuda giderek uzmanlaşan ve profesyonel çalışmalar yürüten Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri ile çözüme yönelmeniz, henüz ücretsiz keşiften montaj sonrasında da alabileceğiniz desteğe kadar avantajlar getirir.

Geleneksel çatı oluk sistemlerinde, çoğu kez oluklar 2 veya 3 metre uzunluğundaki parçaların eklenmesi ve eklerin lehim yapılması ile oluşturulmaktadır. Bu eklenmiş yapı,zamanla arızalanma ve tıkanmalara sebep olabilmektedir. Oysa Maltepe eksiz oluk çalışması sonucunda bu ekler ortadan kalkacağından uzun ömürlü oluk sistemine ulaşabilirsiniz. Ekli oluk yapılarına nazaran cephe boyunca kullanılacak olan eksiz oluk tek parça olarak yerleştirilir. Bu durum beraberinde bir çok avantajı getirir. Eksiz oluk yapısı; ekler ile gelecek sorunları ortadan kaldırdığından uzun ömürlü olacak, eksiz yağı nedeni ile daha az sorun çıkaracağından sonrasındaki bakım maliyetlerini düşürecektir. Uzun vadede su sızdırma sorunları bu oluk yapısında daha az yaşanacaktır. Eklerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız ve yapım aşamasındaki işçilik maliyetleriniz düşecektir. Çift taraflı olarak elktrostatik boyanan ve köşeden köşeye tek parça olarak yerleştirilen eksiz oluk, farklı renk seçeneklerini çatılara getirmektedir.

Maltepe eksiz oluk çalışmasıyla darbe ve genleşmeye dayanıklı, çinko ve galvanize göre daha kalın sac kalınlığı olan, şekil bozulmaları daha az yaşanan bir oluk sistemine sahip olacaksınız. Uzman ekiplere ve profesyonel bir eksiz oluk yapısına ulaşmak için doğru firma seçimini de özen göstermeniz gerekiyor.

 

 

Makale Yorumları

Makaleyi Yorumla

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Kullanıcılara aittir.


İp Adresiniz : 18.205.26.39
Yorumla !