Çinko Oluk ve Çatı Tamiri

İletişim

Bize Aşağıdaki Bilgilerden Kolayca Ulaşabilirsiniz

  • 05071938819
  • destek@adaeksizoluk.com
  • Mehmet Akif mah. Hekimler sok. no:10 Sultanbeyli/İstanbul
Bize Yazın!

Çinko Oluk ve Çatı Tamiri

Yıllar boyunca çatılarda en fazla kullanılan oluk malzemesi olan çinko, halen kullanılıyor. Bina çatılarında; çatı özelliği ve modeline bağlı olarak uygulanan, çatı kenarlarına yerleştirilen ve çatıdan su tahliyesini sağlamakta olan oluklarda farklı malzemeler kullanılıyor. Yağış şiddeti ve kötü hava koşullarına bağlı olarak sizin için avantajlı olabilecek oluk uygulamasına yönelmeniz gerekiyor. Çinko oluk seçeneği maliyet açısından size en uygun seçeneklerden birini sunmaktadır. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri ile yapacağınız çalışmalarda profesyonel ekibimiz sizler için çinko olukların yerleştirilmesini ve kullanılacak olan kelepçelerin azami 3 mm kalınlığında olmasına özen gösterir. Ayrıca kelepçe aralıkları da 35 cm olacak şekilde montajını yapar.

İster asma oluk, ister gizli oluk kullanılsın, çatı oluk uygulamalarının vazgeçilmez malzemelerinden olan çinko, ilk maliyet için avantajlar getirse de sonrasında tamir ve bakım işlerinde de uygun maliyet seçenekleri getirir.  Kolay bir bakım ile dahi uzun ömürlü bir oluk uygulamasına ulaşmak için çinko oluk uygulamasını uzman personellerimizden isteyebilirsiniz. Özellikle oluk ekleri için ayrı bir özenli çalışma yürüten ekibimiz,köşe birleşim noktalarını da en iyi biçimde sabitleyerek çinko oluk ile hem sağlam hem de estetik açıdan güzel bir çatı elde etmenizi sağlar. Firmamızın çinko oluk uygulaması ile aşırı yağışlar, kar yağışı sonrası eriyen karlar, dolu gibi kötü hava koşulları nedeni ile çatınızı kafanıza takmadan kurtaracaksınız. Çinko oluk uygulamalarında garantili biçimde ulaşacağınız çözümle, suyun tahliyesinde sorunsuz günler sizi bekleyecektir.

Çinko oluklarda, firmamız tarafından size sunulacak farklı renk seçenekleri ile estetik görünümlü binalara ulaşmanızda yardımcı oluyoruz. Satış ve montaj aşaması ile firmamızın çalışması sona ermiyor ve sonrasında da özellikle çinko oluk bakım işlerinde gerekli desteği her zaman müşterilerimize veriyoruz.