Bakır Oluk ve Çatı Yalıtımı

İletişim

Bize Aşağıdaki Bilgilerden Kolayca Ulaşabilirsiniz

  • 05071938819
  • destek@adaeksizoluk.com
  • Mehmet Akif mah. Hekimler sok. no:10 Sultanbeyli/İstanbul
Bize Yazın!

Bakır Oluk ve Çatı Yalıtımı

Yapıların daha iyi bir görünüme kavuşması için inşaat sektörü çalışanları var gücü ile gayret gösteriyor. Özellikle dış görünümleri için çatıların da ayrı bir önemi var. Çatı olukları da bu bütünlüğün bir kısmı. Ama unutulmaması gereken nokta, güzel ve estetik bir görünüm elde ederken uzun ömürlü ve kullanımı kaliteli olan oluk sistemlerine de ulaşmak olmalıdır. Bakır oluk seçeneği hem estetik açıdan en başarılı görünümü çatılar için verir, hem de daha uzun süre sorunsuz biçimde kullanımların önünü açar. Ancak diğer oluk türlerine nazaran daha yüksek maliyet harcayacağınız bakır oluk işinizi uzmanı ile gerçekleştirmeniz oldukça kazançlı çıkmanızı sağlar. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri uzman ekibi ile bakır oluk konusunda müşterilerine en başarılı çözümleri sunuyor.

Bakır oluk uygulamalarının hem masraflı hem de montajının diğer seçeneklere nazaran zor olduğunu bilmelisiniz. Verdiğiniz masrafa değecek olan malzeme ise bakırdır. Ayrıca iklim koşulları için en uygun çözümü seçenek olarak bakır oluk vermektedir. Çatılar için en uzun ömürlü oluk seçeneğini bakır oluk sizlere sunacaktır. Çatılarda bakır oluk ile daha iyi bir görünüm elde etmek amacıyla uzman personelimiz, maşonsuz iniş boruları kullanır. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri ile hem işinde uzman bakır oluk uygulaması yapan profesyonel bir ekibe hem de bakır oluk yaparak satışını gerçekleştiren bir firmaya ulaşırsınız. Uzun yıllar boyunca formunu kaybetmeyecek olan bakır oluk için, kare veya oval çatı oluğu seçeneği bulunmaktadır.

Binanızın genel görünümüne en uygun olan bakır oluk modelini belirleyebileceğiniz gibi, keşif sırasında uzman elemanlarımız tarafından yapılacak önerileri de dikkate alabilirsiniz. Eksiz bakır oluk konusunda da 2 – 3 yılda bir bakımını yapmanız gereken bakır oluklarda da firmamızla iletişime geçebilirsiniz.