Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri

İletişim

Bize Aşağıdaki Bilgilerden Kolayca Ulaşabilirsiniz

  • 05071938819
  • destek@adaeksizoluk.com
  • Mehmet Akif mah. Hekimler sok. no:10 Sultanbeyli/İstanbul
Bize Yazın!

Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri

Zaman içinde aşırı yağış, kar, dolu gibi etkilerin en çok çatı sistemlerinin oluk bölümlerinde kendini gösterecektir. Bu nedenle ister yeni binanızda yeni yapacağınız oluk için, ister var olan binanızda oluk değişimine gidecekseniz doğru kararları vermelisiniz. Uzun ömürlü ve estetik görünümlü oluk yapısına çatınızda ulaşmak istiyorsanız yeni teknolojilere uygun eksiz oluk kullanımına geçebilirsiniz. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri ile en başarılı eksiz oluk çalışmasına profesyonel ekip çalışması ile ulaşma fırsatınız var.Ekibimiz, ilk olarak oluk uygulamasının yapılacağı yeri ücretsiz bir keşif çalışmasıyla öğrenir ve sizin için en uygun olacak çalışmayı sunar.

Adını aldığı eksiz yapısı nedeni ile montaj işleri oldukça kısa sürede tamamlanabilmektedir. Ekibin ilk yapacağı çalışma ile ölçüler alınır ve oluk üretimine geçilir. Bina önüne kadar aracın içinde kurulu halde getirilen makine aracılıyla oluk üretimi oldukça hızlı şekilde yapılarak zaman kazanılır. Eksiz oluk kısa sürede üretilerek montaja hazır hale getirilir. Oluklar çatıya ustalar tarafından çatıya çıkarılarak montaja başlanır. Oluk kelepçeleri, aralarında 50 – 55 cm aralık bırakılarak takılmadan oluk için gerekli meyil ayarlaması yapılır. Eksiz oluk için kullanılan kelepçede iki adet çivi deliği bulunur. Eksiz oluk kalitesini ve kullanım ömrünü belirleyecek önemli bir nokta köşe ek yerleridir. Bu noktaların önceden ayarlanmış şablon vasıtasıyla kesilerek birbirine tam yapıştırılmasına gereken önem verilir. Ayrıca sağlam olması için köşe eklerine metal silikonu çekilmektedir. Uzman ekibimiz yağmur iniş borularının su gider boğazlarını pürüzsüz olması için matkaba takılan panç yardımı açar. Hazır çift taraflı boyalı olan sac ile boğaz hazırlanmaktadır.

Çatı sistemlerini renk seçenekleri ile daha güzel görünüme kavuşturacak eksiz oluk için firmamız özenli biçimde çalışır ve 20 cm kiremit altı oluk yaka sacı ilave edilerek kalite artırılır. Artık oluklarda biriken kar ve buzun çatı içerisine geri tepme olasılığı da kalmaz.