Sancaktepe Eksik Oluk Çatı Tamiri

Sancaktepe Eksik Oluk Çatı Tamiri

Yeni teknolojik gelişmeler kendini çatı sistemlerinde de gösteriyor. Gelişmiş ülkelerde uzun süredir kullanılan eksik oluk çözümleri uzman firmalar tarafından artık ülkemizdeki bina çatılarında da kendini göstermeye başladı. Hem kullanım kolaylığı, hem maliyet avantajları, hem uzun süre kullanma olanağı, hem de montaj kolaylığı getiren eksiz oluk özellikle yeni binalarda tercih ediliyor. Eski yada yeni binanız için Sancaktepe eksiz oluk çalışması yapmayı düşünüyorsanız bu konuda yaptığı çalışmalar ile uzmanlığını kanıtlamış olan Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri firmasını aramalısınız.

Binaların değişmez parçası olan çatılar için çalışma yapmakta olan firmalar, oluk konusunda da gelişen teknolojilere ayak uydurup müşterilerine kolaylıklar getiriyor. Sancaktepe eksiz oluk hazırlama süreci artık oluk çözümü istenen yere getirilen araç içine kurulu olan 33'lük eksiz oluk makinesinin getirilmesi ile hızlanıyor. Eksiz oluk montaj yapılacak yapının önüne getirilerek çok daha hızlı üretim ve çalışma yürümesi sağlanıyor. Uzman personel ile oluk yapılacak yerlerin ölçüsü kısa sürede alınarak oluk üretimine geçilerek çalışma süresi kısaltılmış oluyor. Alınan ölçülere uygun olukların kesilip hazırlanma süreci, oluk makinesi sayesinde oldukça hızlı olabiliyor. Makinede hazırlanarak çıkarılan eksiz oluklar, çatı üzerine urgan vasıtası ile çekilerek kelepçeleri takılıyor. Profesyonel bir çalışmada bu kelepçe aralıklarının 50 cm ile 55 cm arasında olmasına dikkat edilmesinde yarar var. Ayrıca yağmur oluklarında meyil verilmesine özen gösterilmelidir. Yapılacak olan eksiz oluk çalışması için bunların dışında; köşe ek yerlerinin birleştirilmesine, yağmur iniş borularının pürüzsüz biçimde yerleştirilmesine, 20 cm kiremit altı oluk yaka sacı ilave edilmesine dikkat etmek gerekiyor.

Sancaktepe eksiz oluk çalışmanız için uzman personeller tüm bu noktalara özen göstererek Son kontrol yaparak kiremit kapatma işlemine geçmeye izin verir. Bu özenli çalışma sonrasında daha sorunsuz çatı ve oluk sistemleri kullanmanıza olanak verir.

 

 

Makale Yorumları

Makaleyi Yorumla

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Kullanıcılara aittir.


İp Adresiniz : 44.201.72.250
Yorumla !