Vizyonumuz

İletişim

Bize Aşağıdaki Bilgilerden Kolayca Ulaşabilirsiniz

  • 05071938819
  • destek@adaeksizoluk.com
  • Mehmet Akif mah. Hekimler sok. no:10 Sultanbeyli/İstanbul
Bize Yazın!

Vizyonumuz

Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri olarak vizyonumuz, İstanbul Anadolu yakası ilçeleri için ilk aranan ve tercih edilen oluk uygulaması firması olmaktır. Kısa vadede vizyonumuz olan bu nokta dışında; yeni noktalara ulaşarak İstanbul, Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye geneline şubeler açarak daha geniş kitlelere başarılı biçimde çatı oluk uygulamalarını ulaştırmak var. Bunun için bitip tükenmeyen bir enerji ile çalışarak kendimizi geliştirmek için çalışmalar yürütmekteyiz.

Çinko, bakır oluk konusunda müşterilerimizi en iyi biçimde yönlendirerek yanlış yapmalarını, hatalı yada sonradan sorun yaşayacakları oluk uygulaması yaptırmasını engelliyoruz. Yaptığımız çalışmalarla zaten müşterilerimizin memnuniyeti elde ediyor ve başarılı çalışma arayışında olanlara bölgemizde ulaşıyoruz. Ama hedefimiz, bu başarılı oluk uygulamalarını daha geniş kitlere ulaştırmaktır. Daha fazla çatı oluk uygulamasında Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri firmasının adını görmeniz için eğitim çalışmaları ile kendimizi geliştirerek büyüyoruz. Misyon ve vizyonumuza uygun biçimde usta çatı personellerini bünyemize katıyoruz. Bu hedefler doğrultusunda, gerekli pazar araştırmasını yapıyor ve yeni teknolojileri kullanıp kendimizi geliştirip büyümek için yeni adımlar atıyoruz. Çatı oluklarında çinko, bakır, galvaniz gibi malzemelerle meyilleri iyi ayarlanmış sağlam çatı olukları yaparken kelepçe yapısına da gereken önemi vererek sorunsuz çalışmaları müşterilerimize sağlıyoruz. Eksiz oluk üretiminde, hızlı montajında ve estetik görünümlü çatı oluk yapılarının oluşturulmasında şimdiden İstanbul Avrupa yakasının en önemli firmaları arasına geldik ve çıtayı yükseltmeye başladık.

Bizler Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri olarak, müşteri memnuniyetini tüm Türkiye geneline yayacak çalışmaları hedefliyoruz. Bölgesel pazarda çatı oluk uygulamalarında kendimizde söz ettirirken, şubeleşerek daha çok kitleye kaliteyi ulaştırmayı amaçlıyoruz. Oluk malzeme kalitesinden montajına kadar başarılı çözümlerimizi ve uzman personel desteğini ihtiyacı olanlara sunabilmek için çalışmalar yapıyoruz.