Hakkımızda

İletişim

Bize Aşağıdaki Bilgilerden Kolayca Ulaşabilirsiniz

  • 05071938819
  • destek@adaeksizoluk.com
  • Mehmet Akif mah. Hekimler sok. no:10 Sultanbeyli/İstanbul
Bize Yazın!

Hakkımızda

Daha güvenilir çatı sistemlerine ulaşmaları için müşterilerimize yıllardır uzman bir ekip ile destek veriyoruz. Özellikle İstanbul Anadolu yakası çatı oluk uygulamaları için doğru ve güvenilir adres olmayı sürdürüyoruz. Yılların verdiği tecrübe yanında çağdaş çatı uygulamalarını takip ederek, oluk uygulamalarında her tür malzeme ile çözüm üretiyoruz. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti yakalamak adına çatı oluk uygulaması sonrasında da destek vermeye gayret ediyoruz.

Bizler ekip olarak; yeni binanızda çatı oluk uygulaması yaptırmak istediğiniz zaman da, var olan bina oluklarında sorunlar yaşayarak bakım yada tamir – tadilat işlerini yaptırmak istediğinizde sizin yanınızdayız. Henüz yaptırmak istediğiniz yer için ücretsiz keşif ile başlayarak her zaman güler yüzlü ve uzman bir personelimizin sizin işiniz için çalışacağını ve görevlendirileceğini bilmelisiniz. Çinko, bakır yada eksiz oluk konusunda profesyonel bir çalışma keşif sonrasında başlayacak ve uzman çatı ustalarımız tarafından tamamlanacaktır.Suyun çatıdan sorunsuz biçimde zemine ulaşması, uzun ve kalıcı bir oluk yapısına sahip olunması için uzman çalışmamıza güvenmelisiniz. Biz bu güveni tüm müşterilerimize veriyor ve oluk uygulaması sonrasında da destek vermeyi sürdürüyoruz. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri olarak tüm yapacağımız oluk uygulamasında özenli bir çalışma ve güven garantisini müşterilerimize sunuyoruz. Çatınız; ekiplerimizin profesyonel çalışması sonrasında, daha estetik göründüğü gibi daha uzun ömürlü olacaktır.

Eğer çatı oluk uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız, kullanacağınız malzeme seçimi kadar önemli bir nokta çalışmayı yürütecek firmanın seçimidir. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri ile çalışanlar, yıllardır hem başarılı hem sorunsuz çalışmayı usta personelimiz ile sürdürmektedir. Çatı oluk sistemlerinde kelepçelerin düzgün yapılandırılması, montajın düzgün ve kaliteli bir şekilde hızla tamamlanması bizim en önemli görevimiz oluyor.